Технічний регламент
Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 02 листопада 2011 року №385 (повторно від 11.11.2014 №1315) ТОВ «ОСП «Сертифікаційний інформаційний центр» призначено Органом з оцінки відповідності продукції (ООВ) вимогам технічного регламенту мийних засобів і внесено до відповідного Реєстру за №UA.TR.063.
Попередньо ТОВ «ОСП «Сертифікаційний інформаційний центр» пройшов акредитацію в Національному агентстві з акредитації України як орган з оцінки відповідності вимогам технічного регламенту.
У зв’язку з реформами у сфері технічного регулювання та переходом від сертифікації в Національній системі сертифікації УкрСЕПРО впроваджуються Технічні регламенти, які розроблені із врахуванням директив Євросоюзу. Це нормативно-правові акти, в яких визначено характеристики продукції та пов’язані з нею процеси, а також вимоги до послуг, дотримання яких є обов’язковим. Регламенти охоплюють практично всі види товарів та послуг і призначені для дотримання вимог безпеки та надійності виробленої продукції. В Україні діють 46 Технічних регламентів і їх застосування залежить від сфери поширення конкретного регламенту та характеристик продукції.
Ми надаємо повний комплекс послуг – проводимо випробування продукції і здійснюємо її сертифікацію відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів.
Основні етапи оцінки відповідності складаються з подачі заяви, аналізу документів, випробування продукції, контролю виробництва (якщо необхідно), видачі сертифіката відповідності та складання виробником декларації про відповідність.
Підтвердження відповідності здійснюється перед введенням продукції в обіг.
Оцінка відповідності проводиться відповідно до вимог модуля (процедури), яка вказана у конкретному Технічному регламенті.
В сертифікаті вказуються основні параметри продукції: виробник, номер та обсяг партії, документи, на підставі яких продукція ввезена в Україну (якщо це імпортна продукція), інформація про відповідність перевіреним вимогам нормативних документів та Технічних регламентів. У сертифікаті зазначаються посилання на протоколи випробувань та відомості про акредитацію Органу з оцінки відповідності.
Декларація про відповідність складається виробником на підставі результатів проведеної оцінки відповідності. До таких результатів відносяться протоколи випробувань продукції, складені на основі проведених випробувань у акредитованих випробувальних лабораторіях, а також сертифікати відповідності.
Якщо є потреба, Орган з оцінки відповідності може зареєструвати декларацію про відповідність та внести в реєстр декларацій.
Після завершення процедури оцінки відповідності виробник зобов’язаний провести маркування своєї продукції національним знаком відповідності та супроводжувати кожну одиницю (партію) своєї продукції декларацією про відповідність.