Сертифікаційний інформаційний центр  
Головна Контакти E-mail
 
Сертифікаційний інформаційний центр Сертифікаційний інформаційний центр
03142, м.Київ
пр-т Академіка Палладіна, 32/34, к. 140
тел.: (044) 503 66 85
Контакти
1 / 2
Попередній Наступний
Атестат про акредитацію від 08.04.2019р. (JPG, 1.1Mb)
 
 

Реєстр виданих та взятих на облік декларацій

Знайти декларацію за номером:
 
UA.TR.063

Технічний регламент

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 02 листопада 2011 року №385 (повторно від 11.11.2014 №1315) ТОВ «ОСП «Сертифікаційний інформаційний центр» призначено Органом з оцінки відповідності продукції (ООВ) вимогам технічного регламенту мийних засобів і внесено до відповідного Реєстру за №UA.TR.063.

Попередньо ТОВ «ОСП «Сертифікаційний інформаційний центр» пройшов акредитацію в Національному агентстві з акредитації України як орган з оцінки відповідності вимогам технічного регламенту.

У зв’язку з реформами у сфері технічного регулювання та переходом від сертифікації в Національній системі сертифікації УкрСЕПРО впроваджуються Технічні регламенти, які розроблені із врахуванням директив Євросоюзу. Це нормативно-правові акти, в яких визначено характеристики продукції та пов’язані з нею процеси, а також вимоги до послуг, дотримання яких є обов’язковим. Регламенти охоплюють практично всі види товарів та послуг і призначені для дотримання вимог безпеки та надійності виробленої продукції. В Україні діють 46 Технічних регламентів і їх застосування залежить від сфери поширення конкретного регламенту та характеристик продукції.

Ми надаємо повний комплекс послуг – проводимо випробування продукції і здійснюємо її сертифікацію відповідно до вимог Технічного регламенту мийних засобів.

Основні етапи оцінки відповідності складаються з подачі заяви, аналізу документів, випробування продукції, контролю виробництва (якщо необхідно), видачі сертифіката відповідності та складання виробником декларації про відповідність.

Підтвердження відповідності здійснюється перед введенням продукції в обіг.

Оцінка відповідності проводиться відповідно до вимог модуля (процедури), яка вказана у конкретному Технічному регламенті.

В сертифікаті вказуються основні параметри продукції: виробник, номер та обсяг партії, документи, на підставі яких продукція ввезена в Україну (якщо це імпортна продукція), інформація про відповідність перевіреним вимогам нормативних документів та Технічних регламентів. У сертифікаті зазначаються посилання на протоколи випробувань та відомості про акредитацію Органу з оцінки відповідності.

Декларація про відповідність складається виробником на підставі результатів проведеної оцінки відповідності. До таких результатів відносяться протоколи випробувань продукції, складені на основі проведених випробувань у акредитованих випробувальних лабораторіях, а також сертифікати відповідності.

Якщо є потреба, Орган з оцінки відповідності може зареєструвати декларацію про відповідність та внести в реєстр декларацій.

Після завершення процедури оцінки відповідності виробник зобов’язаний провести маркування своєї продукції національним знаком відповідності та супроводжувати кожну одиницю (партію) своєї продукції декларацією про відповідність.

 

 
Сертифікаційний інформаційний центр © 2005—2020
 
03142, м.Київ
пр-т Академіка Палладіна, 32/34, к. 140
тел.: (044) 503 66 85